środa, 20 października 2010

Suprise ;]

Dziś rozmawiałam na kursie z dziewczyna z Hiszpani, i wyobrażcie sobie moją minę gdy sie dowiedziałam ze nie ma 25 lat ( na tyle wygląda) a 41!! to był szok nie wiem jak ona to zrobiła ze wygląda prawie o 20 lat m łodziej, ponoć każdy sie dziwi gdy mówi ze ma już 40 lat. Bardzo sympatyczna kobieta. Po lekcji udałam sie z Ruti do Mcdonaldu, tak, tak, poszłam zjeść cos niezdrowego ;P i byłam zaskoczona jak niskie są ceny :D funt za burgera to nie duża cena :D pogadałayśmy tak zajdając sie przez godzinę z czego później udałams ie spacerkiem do szkoły chłopców i zabrałam z nimi i Hostka do domu. Jakże mile mnie zaskoczyła gdy w czasie jazdy powiedziała ze była w polskim sklepie w Banbury i że ma coś dla mnie w domu ;] Okazało sie że kupiła mi polski chleb, chałwę, oraz Princesse :D hehe żebym poczuła sie jak w domu :) - strasznie mi sie miło zrobiło! i teraz siedzę i pisze zajadając sie tymi pysznościami :D
Tak w ogóle to zaczynam oszczędzać, bo jak na razie kasa leci przez moje ręce jak woda... a nie tracę na żadne pierdoły i staram sie przemyśleć każdy zakup 2 razy.
Ale oszczędzanie mi nie wychodzi.. może później :P

1 komentarz:

  1. Jejku, ale milo :) Po ostatnuch przejściach dziewczyn, aż ciężko uwierzyć, że jednak są normalne hostki ;P oby to nie byly piękne początki tylko :)) To strasznie milo z jej strony :) Aż sama się uśmiechnęlam szeroko kiedy przeczytalam notkę :)) Pozdrawiam serdecznie :)

    judd

    OdpowiedzUsuń